piątek, 6 grudnia 2013

Mikołajkowo

Wczoraj wieczorem wystawiliśmy już choinkę. Wyjątkowo wcześnie, bo zwykle robimy to na krótko przed świętami. Chcieliśmy jednak sprawić odrobinę radości małemu przy Mikołajkach, żeby mógł wyciągnąć swój prezent spod choinki. Niesamowite było jego zdziwienie dziś rano, gdy zobaczył w oknie przystrojone drzewko, a pod spodem paczuszkę :)

Paczuszka zawierała przecudne drewniane klocki od Wooden Story
Mały z zachwytem układał coraz to wyższe wieże po czym je rozwalał. No, bo przecież to właśnie rozwalanie jest największą atrakcją. Zwłaszcza rozwalanie tatusiowych wież ...niby przypadkiem, żeby potem uchichrać się w głos :) 
Firma Wooden Story zachwyciła mnie swoim w 100%  ekologicznym podejściem. Pierwszy raz się spotkałam z tym by nawet taśma klejąca, którą oklejony był karton była z ekologicznego materiału. Klocki w bardzo przykuwającym wzrok opakowaniu pochodzącym z recyklingu. Całość wygląda bardzo magicznie i wyjątkowo...odświętnie. Klocki wykonane z wielką precyzją, pięknie wykończone, gładziutkie. Przede wszystkim Nasze...polskie! Różnokształtne, różnokolorowe bloczki pozwalają na zbudowanie rozmaitych konstrukcji. Wystarczy popuścić wodze wyobraźni, a  tej dzieciom przecież nie brakuje. 
Wszyscy mięli radochę. Mama, tata, a nawet ciocia, która przyszła z paczuszką słodyczy. (pozdrawiamy, jeśli czytasz daj znak;) )
Z przejęcia Kubulas nawet nie poszedł spać w dzień, bo przecież wieże były ważniejsze :) Wieczorem...nie pozwolił ich poskładać. Musiały leżeć na podłodze i czekać aż mały zaśnie. 
Polecam najgoręcej klocki od Wooden Story jako prezent na święta. Gwarantuję, że będzie to strzał w dziesiątkę!
My mamy konkretnie te: klocki drewnianeUbrany maluch dzisiaj musiał być oczywiście tematycznie do dnia :) Co prawda prezentów nie roznosił, a jedynie przyjmował, ale mikołajowy strój byc musiał:)
Wkrótce Wam pokażemy więcej koszulek od dejny i zdradzimy parę szczegółów, ale na razie musi Wam wystarczyć to :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie. Chętnie poznam Twoją opinię.