poniedziałek, 22 września 2014

Zawsze razem!

Zawsze marzyłam o tym, by mieć syna i córkę ....albo najlepiej dwie córki.Marzyła mi się drobna, złotowłosa, piękna.  Mała królewna z  długimi rzęsami i kosmykami opadającymi na czoło.  Los chciał inaczej i dal mi dwóch chłopców. 
Przyznam,  ze poczułam lekki zawód, gdy na USG lekarz kolejny raz oznajmił,  że "chłopczyk". 
Jednak dziś nie wyobrażam sobie,  ze mogłoby być inaczej. Pogodziłam się z myślą,  ze nie będę miała córki i  z dumą patrzę na synków.  Myślę,  ze to najwspanialsze co mnie spotkało.  Uwielbiam patrzeć jak razem się bawią, jak chichrają wspólnie w głos,  jak łapią coraz lepszy kontakt. 
Oni naprawdę się kochają!
 I to jest moje największe szczęście! Najlepsze co mogłam zrobić dla Kubusia to dać mu rodzeństwo! Dać mu brata! (jak masz wątpliwości czy zdecydować się na drugie dziecko to ja zdecydowanie polecam i podpisuję się pod tym obiema rękami.)  
Dominik jest  zapatrzony w starszego brata jak w obrazek. Kubuliński zdecydowanie jest dla niego autorytetem. Młodszy stara się go naśladować w czym tylko może,  tak jak potrafi.  Krok w krok dąży za nim.  Jest jak jego cień.  Naśladuje gesty i różne zachowania.  Mam nadzieje,  ze zawsze będzie tak,  ze będą trzymać się razem,  że będą się wspierać i nawzajem sobie pomagać. 
Jako, że Dominik to taki mały naśladowca to i w ubiorze postawiłam na ten sam akcent.  Od Handmade with love zamówiłam im identyczne,  iście gwiazdorskie komplety -czapka plus komin.  To,  ze uwielbiam firmy hand made to dobrze wiecie.  Uwielbiam je,  bo za tym co robią zawsze stoi pasja,  talent i zaangażowanie.  I tak jest również w przypadku firmy Handmade with love.  Zajrzyjcie, polubcie, a znajdziecie tam mnóstwo różnych cudeniek!
Możecie np wylicytować tam  fajności w dobrej cenie! Aktualnie trwa licytacja. Kończy się jutro o 20;00. Zapraszam serdecznie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie. Chętnie poznam Twoją opinię.