piątek, 26 lipca 2013

Tybopi


Tybopi to sklep, w którym ubierze się zarówno mama, tata jak i dziecko. Co więcej...mogą ubrać się identycznie.
Super sprawa zwłaszcza dla dzieciaczków, które próbują naśladować we wszystkim swoich rodziców, a czasem nawet przebierać w ich ubrania by poczuć się chwilę jak dorośli.
Takie dzieciaczek będzie skakał z radości, gdy będzie mógł ubrać identyczną bluzkę jaką ma na sobie mama czy tata.
Mnóstwo wesołych wzorów...potwórków, zwierzaczków, ale nie tylko, bo i poważniejsze, spokojniejsze wzornictwo też znajdziecie.
Bluzy, koszulki, sukienki w całkiem przystępnych cenach.
A i całkiem przyjemne promocje. Obecnie można kupić koszulki nawet za 15 zł. .
zajrzyjcie koniecznie na Tybopi
Piszą  o sobie:
Nasze produkty szyte są w Polsce. Dzianiny i materiały wykorzystywane do szycia produkowane są w Polsce i posiadają certyfikaty jakości Oeko-Tex Standard 100 w klasie I.Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

nasza bluzeczka tu: (klik)
Mamy wersję tylko dla synka, ale mamuśka już myśli nad zakupem i dla siebie. Chyba już czas, bo już nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam coś z myślą o sobie. A tak zdecydowanie być nie powinno.
Oliwkowa bluzeczka w "ał ały" (czyt pieski) i rockowe nutki.

W takie upały jak teraz nikt nie myśli o ubieraniu się, a raczej o rozbieraniu, ale bluzeczka jest cieniutka, lekka i dobrze przepuszcza powietrze dzięki czemu Kubulin się nie poci.
Polecam i zapraszam do łowienia promocji :)
4 komentarze:

  1. no ładnie! Ja to bym na pewno zakupiła i dla siebie za jednym zamachem! Choć teraz myślimy nad zakupem takich samych spodni ;) A co! niech nie myślą tatusiowie, że synalek tylko do nich podobny ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uroczy malec. Fajny blog, będę tu zaglądać.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajna ta bluzeczka! No i synek, w takich samych będziecie rewelacyjni!

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie. Chętnie poznam Twoją opinię.