środa, 23 lipca 2014

Poznajemy nowe smaki!

Przedwczoraj Domino skończył już 5 miesięcy. Rośnie mi duży i silny kawał chłopa. Od miesiąca kosztujemy nowe smaki. Na razie  jeszcze powoli, ostrożnie. Obserwujemy czy nie zachodzą reakcje alergiczne itp. Na szczęście nie mamy z tym problemów, a młodzieniec coraz chętniej zajada się marcheweczkami, ziemniaczkami i innymi smakołykami, coraz szerzej otwierając zaciekawioną buźkę. Czasem coś wypluje, czasem się skrzywi, ale nie zraża się i wcina dalej. 
Powoli wprowadzamy też kaszki. Póki co jadł tylko te zwykłe kaszki w proszku.
Wczoraj jednak w nasze progi zawitała nowość! Nowość, której jeszcze żaden z moich synów nie miał okazji próbować.
Ta nowość to kaszki Nestle o płynnej konsystencji. Jedyne takie na rynki, gotowe do picia od razu po otwarciu kartonika zawierającego 200 ml produktu.
Mega super sprawa!
Na spacery! Na wyjazdy! Na każde dłuższe wyjście, na które nie chcemy tachać ze sobą termosu  (ja zawsze mam stres, że nie będę miała dostępu do wody) z letnią wodą  i wysypującej się kaszki  z opakowania.
Wygoda! wygoda! Jeszcze raz wygoda! Otwierasz, przelewasz i już! Łatwiej być już nie może!

Mamy do wyboru cztery smaki:
- kaszka do picia mleczno-ryżowa z bananami, przeznaczona dla dzieci powyżej 4 msc
- kaszka do picia mleczno-pszenna z herbatnikami , przeznaczona dla dzieci powyżej 6 msc
- kaszka do picia mleczna 8 zbóż z miodem, przeznaczona dla dzieci powyżej 6 msc
- kaszka do picia mleczno-pszenna z czekoladą, przeznaczona dla dzieci powyżej 9 msc.


Przyznam, że smaki bardzo interesujące i unikatowe. Szkoda, że Dominik będzie mógł, jak na razie spróbować jedynie kaszki z bananami. Na pozostałe jest jeszcze za mały. Za to Pan Kubuliński z pewnością nie odpuści pozostałym smakom. Mimo, że już duży z niego chłopak, to uwielbia mleko i najchętniej wypijałby hektolitrami.
Bardzo jestem ciekawa, który ze smaków przypadnie do gustu najbardziej. Obstawiam czekoladę lub herbatniki :) A jak będzie? Okaże się wkrótce :).Kaszki bogate są m.in. w wapń (niezbędny dla rozwoju kości), cynk i żelazo (wspierają układ odpornościowy). Każda z kaszek zawiera dodatkowo 13 witamin, które pomogą twojemu maluszkowi rosnąć szybko i zdrowo. Kaszki nie zawierają glutenu. Firma Nestle przygotowała dla Was specjalną loterię, w której możecie wygrać  nie byle jakie nagrody! 

Zasady loterii:
1. Należy kupić jednorazowo min. dwie kaszki Nestle (zachowujemy paragon)
2. Wysłać sms na numer 70966 w treści wpisując "KASZKI. numer z Twojego paragonu" albo wpisać numer z paragonu na stronie www.kaszkidopicia.pl

Akcja  trwa od 14.07.2014 do 07.09.2014r

Nagrody!

a. Nagrody Dziennie (3x) : Nagrodą Dzienną jest "zestaw małego podróżnika" składający się z 4 kaszek do picia Nestle, butelki dziecięcej, kocyka i torby podróżnej.
b. Nagrody tygodniowe (3x) : Nagrodą Tygodniową jest rowerek Baby Trike
c. Nagroda Główna(3x) Nagrodą Główną jest karta przedpłacona na wycieczkę o wartości 3000 zł

*wpis sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie. Chętnie poznam Twoją opinię.