piątek, 7 marca 2014

Braterska miłość

Braterska miłość rozkwita. Kubuś spisuje się na medal jako opiekuńczy brat. Jak tylko Dominiś zapłacze, ten woła mnie krzycząc: "Mamuś, dzidziuś! Daj piciusia!" (w sensie mleczko ) a potem: "Nie pacz dzidziuś, nie pacz" (czyt. nie płacz). Tuli, całuje, głaszcze po główce. Czasem delikatnie zaczepia i robi małemu "tiit" ;)
Zdarza się, że okazuje nutkę zazdrości, ale bardzo sporadycznie na szczęście.
A tu dowód  braterskiej miłości :)
Wszystko u nas ostatnio dzieje się bardzo szybko. Migiem zlatują kolejne dni. Dominik już ma dwa tygodnie, które nie wiadomo kiedy minęły.
Często biegiem między zabawą ze starszakiem zmieniam małemu pieluchę. Odkrywam nowe umiejętności typu trzymanie dziecku butelki brodą, a rękoma jednoczesne wykonywanie innych czynności. Okazało się, że moje ciało ma  wiele nieodkrytych talentów robienia wielu rzeczy na raz. Stopa, łokieć czy kolano potrafi wiele zdziałać ;)
Żeby sobie życie ułatwiać przy dzieciaczkach warto mieć wszystko co najczęściej potrzebne, w zasięgu ręki. Przy okazji warto by było schludnie posegregowane, by nie szukać, nie przegrzebywać na szybko.
Dlatego przy przewijaku mamy zamontowane specjalne kieszonki, które pomieszczą wszystko czego potrzebujemy przy pielęgnacji malucha. Kosmetyki, pieluchy, szczoteczki do główki czy nawet butelki lub leki mają swoje stałe miejsce. Cztery kieszonki są na tyle duże i głębokie, że pomieszczą dość sporą artylerię bez zbędnego bałaganu.
Moje kieszonki pochodzą od Brunio .
Kieszonki z łatwością  montuje się na specjalnych kółeczkach dołączonych do zestawu. Co ciekawe. Jak dziecko wyrośnie z pieluch to nie wyrzucimy kieszonek. Idealnie sprawdzą się później np w łazience jako organizer na kosmetyki. Wzór, który mamy jest na tyle uniwersalny, że będzie pasował nawet do salonu jako np. organizer na dokumenty czy listy. Drobne zabawki dziecka? Czemu nie? Również mogą zawędrować w kieszonkach. Możliwości jest wiele. Każdy znajdzie zastosowanie kieszonek u siebie w domu.
Nie muszę chyba dodawać, że kieszonki są wykonane z wielką dbałością i z dobrych materiałów?
Kieszonki znajdziecie tu: Kieszonki
Więcej od Brunio możecie zobaczyć także na ich fanpage: fanpage Brunio


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie. Chętnie poznam Twoją opinię.